Kontakt os 

 

- Om du har ris, ros eller vil komme med forslag til noget du mangler i vores sortiment, vil vi meget gerne høre fra dig.


Du kan kontakte os på:
Telefon:+45 9737 1020
 
eller skrive til os på mail:
contact@astrupgroup.com

Vi glæder os til at høre fra dig, men oplys venligst navn, adresse og telefonnummer.
 

Har du mere specifikke
 spørgsmål, kan du se nedenfor, hvem som har hvilke ansvarsområder.

 

 

Administration


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poul Erik Pedersen

CEO

pep@astrupgroup.com  

+45 2620 2070
Skype: pepamleg

 

  • Administration
  • Bogholderi

 

 

 

Indkøb


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anette Astrup Pedersen  

Kreativ Direktør

anette@astrupgroup.com

+45 4055 1020

WeChat ID: AstrupGroupAnette
Skype: anetteastruppedersen

 

  • Produktudvikling
  •  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorthe Gjaldbæk-Nielsen

Indkøbskoordinator

dorthe@astrupgroup.com 

+45 5337 1810

WeChat ID: AstrupGroupDorthe
 

 

  • Indkøb
  • Produktudvikling

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ellen Jensie B. Bram

Indkøber

ellen@astrupgroup.com

+45 2762 2730

WeChat ID: AstrupGroupEllen
 

 

  • Indkøb Private Label
  • SoMe byASTRUP

 

 

Salg & Marketing


 

 

 

 

 

 



 

 

Morten Astrup Pedersen    

Salgs- & Export Manager

morten@astrupgroup.com

+45 2829 5010

WeChat ID: AstrupGroupMorten
 

 

  • Salg DK Jylland / Fyn
  • Export
  • Salg Private Label

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Marianne Høgedal Høgild

Salgssupporter

marianne@astrupgroup.com

+45 2874 2080

 

 

  • Salgssupporter
  • Kundeservice
  • SoMe mamamemo
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                    

 

 

 

Lager


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mads Astrup Pedersen      

Lager / Logistik 

mads@astrupgroup.com

+45 2785 6677

 

  • Ordrebehandling
  • Varemodtagelse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mie Brodersen                   

Lager / Logistik

mie@astrupgroup.com

+45 5455 6060

 

  • Ordrebehandling
  • Varemodtagelse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mille Bæk Olesen            

Lager

 

  • Ordrebehandling
  • Reklamationer
  • Ad hoc lager / kontor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ida Bech Sørensen          

Lager

 

  • Ordrebehandling
  • Reklamationer
  • Ad hoc lager / kontor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mathilde Bjørn

Kantine / Rengøring / Lager

 

  • Kantine
  • Rengøring
  • Ad hoc lager / Kontor

 

 

 

 Bestyrelse


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poul Erik Pedersen               

Bestyrelsesformand

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anette Astrup Pedersen      

Bestyrelsesmedlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lars DalsgaardAndersen

Bestyrelsesmedlem