Kontakt os 

 

- Om du har ris, ros eller vil komme med forslag til noget du mangler i vores sortiment, vil vi meget gerne høre fra dig.


Du kan kontakte os på:
Telefon:+45 9737 1020
 
eller skrive til os på mail: contact@astrupgroup.com

Vores telefontider er:

Mandag: 9.00 - 15.30

Tirsdag: 9.00 - 15.30

Onsdag: 9.00 - 15.30

Torsdag: 9.00 - 15.30

Fredag: 9.00 - 13.00


Vi glæder os til at høre fra dig, men oplys venligst navn, adresse og telefonnummer. 

Har du mere specifikke spørgsmål, kan du se nedenfor, hvem som har hvilke ansvarsområder.

 

 

Administration
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poul Erik Pedersen

CEO

pep@astrupgroup.com  

+45 2620 2070
WeChat ID: AstrupGroupPEP

 

  • Administration
  • Bogholderi

 

 

 

 

Indkøb
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anette Astrup Pedersen  

Kreativ Direktør

anette@astrupgroup.com

+45 4055 1020

WeChat ID: AstrupGroupAnette
Skype: anetteastruppedersen

 

  • Produktudvikling
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorthe Gjaldbæk-Nielsen

Indkøber

dorthe@astrupgroup.com 

+45 5337 1810

WeChat ID: AstrupGroupDorthe
 

  • Indkøb
  • Produktudvikling

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitten Blegvad Jensen 

Indkøber

bitten@astrupgroup.com

+45 5455 0802

WeChat ID: AstrupGroupBitten
 

  • Indkøb
  • LEAN / 5S

   

 

 

 

 

 

 

 

                 

Mille Bæk Olesen            

Assistent

mille@astrupgroup.com

 

  • Ordrebehandling
  • Ad hoc lager / kontor            

 

 

   
     

 

Salg
 

 

 

 

 

 

 

 


 

Morten Astrup Pedersen                                

Salgs- & Export Manager

morten@astrupgroup.com

+45 2829 5010

WeChat ID: AstrupGroupMorten

 

  • Key Account Manager
  • Export
  • Salg Private Label

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Anne Lykke Svendsen                                                                                                                                         

Sælger

anne@astrupgroup.com                            

+45 2762 1111

 

  • Salg Danmark                                                                                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                             

 

                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Louise Larsen                                                       

Salgs Support

louise@astrupgroup.com

+45 5434 2828 

 

 

 

 

 

 

 

Marketing

                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marianne Høgedal Høgild   

Marketing

marianne@astrupgroup.com

+45 2874 2080

 

  • Kundeservice
  • Marketing
  • Nyhedsbreve
  • Webshop
  • SoMe mamamemo
  • SoMe byASTRUP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laura Skovly                                                                             

Marketing

laura@astrupgroup.com

+45 5455 0015

 

  • Marketing
  • Nyhedsbreve
  • Webshop
  • SoMe mamamemo
  • SoMe byASTRUP

 

 

 

 

 

 

 

Lager
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mads Astrup Pedersen

Lager / Logistik 

mads@astrupgroup.com

+45 2785 6677

 

  • Ordrebehandling
  • Varemodtagelse
  • Reklamationer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mie Brodersen                                               

Lager / Logistik

mie@astrupgroup.com

+45 5455 6060

 

  • Ordrebehandling
  • Varemodtagelse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ida Bech Sørensen          

Lager

ida@astrupgroup.com

+45 5458 2820

 

  • Ordrebehandling
  • Ad hoc lager / kontor

                                           

 

 

 

 


 

 

 

 

Rikke Sieger Taulborg                                        

Lager

rikke@astrupgroup.com

+45 5458 2820

 

  • Ordrebehandling
  • Ad hoc lager / kontor

                                                 

 
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mathilde Bjørn

Kantine / Rengøring / Lager

mathilde@astrupgroup.com

 

  • Kantine
  • Rengøring
  • Ad hoc lager / Kontor
 

 

 

 

 Bestyrelse
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lars Dalsgaard Andersen

Bestyrelsesformand

 

 

 

 

              

 

 

 

 

 

Anette Astrup Pedersen                           

Bestyrelsesmedlem 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Morten Astrup Pedersen 

Bestyrelsesmedlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poul Erik Pedersen   

Bestyrelsesmedlem