Kontakt os 

 

- Om du har ris, ros eller vil komme med forslag til noget du mangler i vores sortiment, vil vi meget gerne høre fra dig.


Du kan kontakte os på:
Telefon:+45 9737 1020
 
eller skrive til os på mail:
contact@astrupgroup.com

Vi glæder os til at høre fra dig, men oplys venligst navn, adresse og telefonnummer.
 

Har du mere specifikke
 spørgsmål, kan du se nedenfor, hvem som har hvilke ansvarsområder.

 

 

Administration
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poul Erik Pedersen

CEO

pep@astrupgroup.com  

+45 2620 2070
WeChat ID: AstrupGroupPEP

 

  • Administration
  • Bogholderi

 

 

 

Indkøb
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anette Astrup Pedersen  

Kreativ Direktør

anette@astrupgroup.com

+45 4055 1020

WeChat ID: AstrupGroupAnette
Skype: anetteastruppedersen

 

  • Produktudvikling
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorthe Gjaldbæk-Nielsen

Indkøber

dorthe@astrupgroup.com 

+45 5337 1810

WeChat ID: AstrupGroupDorthe
 

  • Indkøb
  • Produktudvikling

 

   

 

 

 

 

 

 

 

                 

Mille Bæk Olesen            

Assistent

mille@astrupgroup.com

 

  • Ordrebehandling
  • Reklamationer
  • Ad hoc lager / kontor            

 

 

     

 

 

Salg
 

 

 

 

 

 

 

 


 

Morten Astrup Pedersen            

Salgs- & Export Manager

morten@astrupgroup.com

+45 2829 5010

WeChat ID: AstrupGroupMorten

 

  • Key Account Manager
  • Export
    • Norge
    • Japan
    • Vest-/Sydeuropa
    • Nord-/Sydamerika
    • Australien
  • Salg Private Label

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Anne Lykke Svendsen              

Sælger

anne@astrupgroup.com  

+45 2762 1111

 

  • Salg Danmark

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                

 

 

 

 

 

 

Marketing

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Karina Winkler                  

Marketing Manager

karina@astrupgroup.com

+45 5455 8285

 

  • Marketing
  • Export
    • Sverige
    • Finland
    • Østeuropa
    • Mellemøsten
    • Asien
 

                               

 

 

 

 

 

 

 

 

Marianne Høgedal Høgild   

Salgssupporter

marianne@astrupgroup.com

+45 2874 2080

 

  • Salgssupporter
  • Kundeservice
  • SoMe mamamemo
  • SoMe byASTRUP

 

 

                                                

 

 

 

 

 

 

Lager
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mads Astrup Pedersen      

Lager / Logistik 

mads@astrupgroup.com

+45 2785 6677

 

  • Ordrebehandling
  • Varemodtagelse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mie Brodersen                   

Lager / Logistik

mie@astrupgroup.com

+45 5455 6060

 

  • Ordrebehandling
  • Varemodtagelse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ida Bech Sørensen          

Lager

ida@astrupgroup.com

+45 5458 2820

 

  • Ordrebehandling
  • Reklamationer
  • Ad hoc lager / kontor

                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mathilde Bjørn

Kantine / Rengøring / Lager

mathilde@astrupgroup.com

 

  • Kantine
  • Rengøring
  • Ad hoc lager / Kontor
 

 

 

 Bestyrelse
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lars Dalsgaard Andersen

Bestyrelsesformand

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anette Astrup Pedersen 

Bestyrelsesmedlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poul Erik Pedersen   

Bestyrelsesmedlem