- Om du har ris, ros eller vil komme med forslag til noget du mangler i vores sortiment, vil vi meget gerne høre fra dig.

Du kan kontakte os på:
Telefon:+45 9737 1020 
eller skrive til os på mail:
contact@astrupgroup.com

Vi glæder os til at høre fra dig, men oplys venligst navn, adresse og telefonnummer. 


Har du mere specifikke spørgsmål, kan du se nedenfor, hvem som har hvilke ansvarsområder.

Poul Erik Pedersen

Direktør

Mail: pep@astrupgroup.com

Mobil nr.: + 45 2620 2070

Skype: pepamleg

 

Ansvarsområde:

  • Administration
  • Key Account Manager
  • Export (Norge, Tyskland og UK)

Anette Astrup Pedersen

Kreativ Direktør

Mail: annette@astrupgroup.com

Mobil nr.: +45 4055 1020

Skype: anetteastruppedersen

WeChat ID: wxid_tobiye011v912

Ansvarsområde:

  • Produktudvikling
  • Private Label

Morten Astrup Pedersen

Konsulent

Mail: morten@astrupgroup.com

Mobil nr. +45 2829 5010

Ansvarsområde:

  • Salg Jylland og Fyn
  • Export Europa
  • Sociale medier

Trine Marland

Konsulent

Mail: trine@astrupgroup.com

Mobil nr.: +45 2762 1111

Ansvarsområde:

  • Salg Sjælland, Lolland/Falster og Bornholm
  • Salg Sverige og Finland
  • Web og marketing

Marianne Høgild

Kundeservice

Mail: marianne@astrupgroup.com

Mobil nr.: +45 2874 2080

 

Ansvarsområde:

  • Kundeservice
  • Salgsbackup

Dorthe Gjaldbæk-Nielsen

Indkøbskordinator

Mail: dorthe@astrupgroup.com

Mobil nr.: +45 5337 1810

WeChat ID: AstrupGroupDorthe

Ansvarsområde:

  • Indkøb

 

Ellen Jensie B. Bram

Indkøber

Mail: ellen@astrupgroup.com

Mobil nr.: +45 2762 2730

WeChat ID: AstrupGroupEllen

Ansvarsområde:

  • Indkøb
  • Private Label

 

Mads Astrup Pedersen

Lager

Mail: mads@astrupgroup.com

Mobil nr.: +45 2785 6677

 

Ansvarsområde:

  • Lager og Logistik

Mille Bæk Olesen

Lager

Ansvarsområde:

  • lager